معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری : شهرکرد به سالن تیراندازی استاندارد نیاز داردملک محمدی بر لزوم ایجاد سالن تیراندازی استاندارد در مرکز این استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مهراب ملک محمدی در بازدید از روند بازسازی و توسعه سالن تیراندازی شهرکرد در مجموعه ورزشی تختی این شهر گفت: با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری دومین دوره المپیاد ورزشی استعدادهای برتر، لازم است، روند بازسازی این سالن با سرعت بیشتری دنبال شده و تمرینات ورزشکاران این رشته به زودی در این سالن آغاز شود.
وی با بیان اینکه شهرکرد به عنوان یکی از قطب‌های تیراندازی تفنگ و تپانچه در سالیان نه چندان دور تیراندازانی را به تیم ملی معرفی کرده است، نبود یک سالن تیراندازی استاندارد در این شهر را از مشکلات مهم در مسیر شناسایی استعدادهای جدید و پرورش آنان دانست.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: برای توسعه تیراندازی در استان، تامین تجهیزات ضروری همچون سلاح و دستگاه سیبل الکترونیک در سال 98 انجام می‌شود.
وی همچنین از مجموعه مدیریتی هیات تیراندازی شهرستان شهرکرد به دلیل اجرای طرح توسعه و بازسازی سالن تیراندازی تختی قدردانی کرد.