افتتاح سالن تیراندازی شهدای خوی با حضور وزیر ورزش و جوانانسالن تیراندازی شهدای خوی با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، عصر روز گذشته 31 اردیبهشت ماه سالن تیراندازی شهدای خوی در مساحت ۱۱۰۰ متر مربع و با هزینه ۱۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی استانی توسط دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری رسید.
دکتر مسعود سلطانی فر در آیین افتتاح این پروژه ها گفت: خوشحالیم در سفر به استان آذربایجان‌غربی، سالن ورزشی فیرورق را که سالها راکد بود و سالن تیراندازی را افتتاح کردیم تا جوانان این منطقه و شهرستان از آنها استفاده کنند.
وی ادامه داد: تلاش ما برای بهبود و توسعه زیرساخت‌ها در این استان است و خوشبختانه اخبار خوب و خوشی از رشد ورزش در این استان داریم.
وزیر ورزش و جوانان افزود: اخباری که از آماده شدن پروژه‌های ورزشی این استان و همچنین افتخار آفرینی ورزشکاران آذربایجان‌ غربی داریم ما را برای تلاش در جهت توسعه ورزش این منطقه مُصرتر می‌کند.
در مراسم افتتاحیه این مجموعه ورزشی، نیک‌بین مشاور وزیر ورزش و جوانان مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان، کبیری نماینده خوی و چایپاره در مجلس، چمن‌گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی و عابدی فرماندار خوی نیز حضور داشتند. این سالن در سال ۹۲ کلنگ‌زنی شده‌بود.