هیات تیراندازی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر راه‌اندازی می‌شودرئیس هیات تیراندازی بوشهر از راه‌اندازی هیات ورزشی این رشته در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهرخبر داد و گفت:در هفته آینده هیات‌های تیراندازی در شهرستان کنگان و عسلویه فعال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، حجت‌الله نوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با اشاره به فعالیت سالن‌های تیراندازی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اظهار داشت: با توجه به اعلام ستاد مقابله با کرونا در ورزش و مجوز فعالیت رشته‌های مختلف ورزشی این برنامه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.
او با اشاره به اهمیت مقابله با بیماری کرونا گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت مسائل بهداشتی و فردی در هیات تیراندازی استان مقرر شد با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیئت پزشکی، به‌صورت مستمر کلیه فضاهای هیئت تیراندازی از جمله سالن ورزشی، دفاتر اداری و وسایل مورد نیاز همکاران و ورزشکاران مورد ضدعفونی و گندزدائی قرار بگیرد.
نوری، سلامتی ورزشکاران را از اهمیت فوق العاده‌ای دانست و تاکید کرد:با توجه به ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و رعایت اصول بهداشتی فضاهای هیئت تیراندازی بوشهر به طور کامل علیه ویروس کرونا ضدعفونی شد.
رئیس هیات تیراندازی بوشهر با قدردانی از رئیس هیات پزشکی استان افزود: در مقابله با ویروس کرونا، وفاق و همدلی همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها ستودنی است.
وی با بیان اینکه 1400 ورزشکار در هیات تیراندازی بوشهر فعالیت می‌کند تصریح کرد: از ابتدای هفته جاری فعالیت هیات تیراندازی استان بوشهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شده است.
رئیس هیات تیراندازی بوشهر با تاکید بر ضدعفونی به صورت مستمر افزود: به همه ورزشکاران اعلام شده است که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به‌همراه داشتن ماسک و دستکش و رعایت فاصله گذاری اجتماعی حضور داشته باشند.
نوری، از فعال شدن هیئت ورزشی تیراندازی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر خبر داد و گفت: تصمیم داریم در هفته آینده هیات‌های تیراندازی در شهرستان کنگان و عسلویه فعال کنیم.

وی با اشاره به برگزاری کلاسهای ارتقاء داوری و آموزش مربیان درجه 3 و 2 افزود: بر اساس اعلام رئیس فدراسیون تیراندازی کشور هیات تیراندازی بوشهر جزء استان‌های موفق در کشور بوده است.
رئیس هیات تیراندازی بوشهربا بیان اینکه فاطمه کرم‌زاده تیرانداز بوشهری موفق به کسب سهمیه المپیک توکیو ژاپن شده است افزود: این تیرانداز شایسته بوشهری در چند سال اخیر با حضور در رقابت‌های بین‌المللی موفق به کسب مقام‌های ارزشمندی شده است.