صالحی امیری: دادگر مدیر موفقی است/ برای تهیه مهمات تیراندازی در حال مذاکره هستیمرئیس کمیته ملی المپیک گفت: متأسفانه تولید داخل برای مهمات رشته تیراندازی کافی نیست و در حال مذاکره برای واردات هستیم اگرچه هزینه ارزی سنگینی دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سید رضا صالحی امیری در نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران در مورد رشته تیراندازی گفت: باید به رشته تیراندازی بیشتر توجه کنیم، این رشته پر مدال است و در المپیک و دیگر مسابقات افتخارآفرین است.
او ادامه داد: در حال حاضر بحث اصلی ما مهمات و فشنگ‌ها است؛ متأسفانه تولید داخل کیفیت لازم را ندارد و باید واردات داشته باشیم اما هزینه آن به دلیل شرایط ارزی سنگین است. با رییس فدراسیون تیراندازی صحبت کردیم قرار شد از طریق دولت و گمرک فشنگ و مهمات را وارد کنند.
رییس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: در هیات اجرایی تقاضای خدمتی را تصویب کردیم که هزینه سلاح او ۵ هزار دلار بود. در گذشته بخشی از مهمات در اردوهای برون‌مرزی خریداری می‌شد اما هم‌اکنون به خاطر شرایط کرونا اردویی نیست، باید مسیر را برای واردات فشنگ فراهم کنیم که نیاز به حمایت دولت و نیروهای مسلح دارد تا بتوانیم با حداقل هزینه از طریق گمرک تجهیزات را تأمین کنیم. دادگر مدیر موفقی است و با برنامه ریزی در توسعه زیر ساخت‌ها حرکت کرده است. هدف گذاری این فدراسیون کسب مدال است.ما هم به این فدراسیون کمک می‌کنیم.