صف آرایی تیراندازان در لیگ برتر سلاح های بادی کشور از 18 دی ماهبا اعلام رسمی برنامه مسابقات توسط سازمان لیگ، رقابتهای لیگ برتر تیراندازی سلاح های بادی کشور 18 و 19 دی ماه با برگزاری هفته اول و دوم تپانچه بانوان و تفنگ آقایان آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، 42 تیرانداز در قالب 7 تیم شامل ارسنجان فارس، مقاومت، هیات مازندران، امید صدرا، هیات کرمان و هیات قم در روز پنج شنبه 18 دی ماه در هفته اول و دوم لیگ برتر تپانچه بانوان در دو دیدار به میزبانی تیم های امید صدرا و هیات قم با یکدیگر به رقابت می پردازند. در هفته اول باشگاه مقاومت و در هفته دوم رایمون در قرعه استراحت به سر می برند.
همچنین در روز جمعه 19 دی ماه 36 تفنگدار در بخش آقایان از 6 تیم شامل هیات ایلام، شهید لطفی هوافضا، نزاجا، مقاومت، فولادمبارکه سپاهان و ارتش در دو دیدار صبح و بعداظهر به مصاف با یکدیگر می روند که در هفته اول تیم مقاومت و در هفته دوم تیم نزاجا میزبان هستند. چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر سلاح های بادی کشور با تمام دستور العمل ها و شیوه نامه های بهداشتی در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.
برنامه زمان بندی هفته اول و دوم و سایر دیدار ها به شرح ذیل است:

     برنامه زمانبندی هفته اول و دوم تپانچه بانوان

     برنامه زمانبندی هفته اول و دوم تفنگ آقایان

     برنامه دیدار تپانچه آقایان

     برنامه دیدار تفنگ آقایان

     برنامه دیدار تپانچه بانوان

     برنامه دیدار تفنگ بانوان