دکتر علی نژاد: شرایط کنونی اهداف پروازی نوید بخش آینده خوب است/ آرامش را سرلوحه موفقیت قرار دهیدمعاون توسعه قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به همراه معاون توسعه ورزش بانوان این وزارتخانه با حضور در محل تمرینات المپین های کشورمان با مربیان و ورزشکاران دیدار و از نزدیک روند تمرینات تیراندازان را مشاهده کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این بازدید ابتدا دکتر مهدی علی نژاد و مهین فرهادی زاد با حضور در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی از نزدیک نظاره‌گر فعالیت‌های این رشته بودند.
همچنین در ادامه نیز با حضور در محل تمرین المپین های کشورمان با ورزشکاران و مربیان رشته های تفنگ و تپانچه دیدار و دقایقی با تیراندازان به گفتگو پرداختند.
دکتر علی نژاد با اشاره به فعالیت های ورزشکاران رشته اهداف پروازی گفت: فدراسیون تیراندازی با مهیا کردن شرایط رشته اهداف پروازی و با انگیزه ای که در بین این ورزشکاران وجود دارد می تواند به موفقیت های خوبی دست یابد.
وی افزود: رشته های تفنگ و تپانچه هم جذابیت خوبی دارد و تیراندازان این ماده ها نیز با آرامش و همدلی می توانند با قدرت به اهداف خود و کسب مدال المپیک برسند.
همچنین فرهادی زاد معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز با ابراز خرسندی از شرایط کنونی ورزشکاران گفت: امیدوارم تیراندازان با برنامه ریزی و تجربیات مربیان بتوانند به قله های موفقیت این رشته و کسب نخستین مدال المپیک برای کشور عزیزمان افتخار آفرینی کنند.
در پایان هم نشستی با حضور معاونین وزیر ورزش و علی دادگر رئیس، بدرالملوک کهرنگی نایب رئیس بانوان و رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی برگزار و موارد مهم برای ادامه پرقدرت تر مسیر باقیمانده تا المپیک بررسی شد.