دادگر: سال 1400 سال برداشت است/ با تمام توان برای کسب موفقیت تلاش خواهیم کردرییس فدراسیون تیراندازی در پیامی ضمن تبریک آغاز سال نو، سال 1400 را سالی پرکار خواند و اظهار امیدواری کرد در این سال موفقیت های متعددی در عرصه ورزش تیراندازی به ثبت برسد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی ، علی دادگر در این پیام آورده است:
فرارسیدن عید سعید و باستانی نوروز، سرآغاز فصل زیبای بهار را به همه هموطنان عزیز به ویژه جامعه ورزش و خانواده بزرگ تیراندازیاعم از پیشکشوتان،مربیان، داوران، ورزشکاران، قهرمانان و کلیه دست اندرکاران و همکاران عزیزم در فدراسیون تبریک و تهنیت عرض می‌ نمایم.
تحول و دگرگونی طبیعت، ضرورت تحول و نو شدن و تجدید نظر در بینش‌ها، ‌نگرش‌ها، گرایش‌ها، ‌باورها و رفتار آدمی را ایجاب می‌کند و در این روزها و لحظات از خالق هستی می خواهیم سالی پرنشاط و سرشار از برکات و نعمات الهی را برای همه ما مقدر سازد.
سال 99 با تمام مشکلات و وجود ویروس منحوس کرونا که چرخه اقتصاد و ورزش کشور را تهدید می کرد فدراسیون تیراندازی با برگزاری برنامه های متعدد این تهدید را به فرصت تبدیل کرد کسب شش سهمیه المپیک و قرار گرفتن جایگاه فدراسیون تیراندازی در صدر سایر فدراسیون ها کار بزرگی بود که این مهم با همت و کارگروهی همه شما عزیزان گذشت، اینک در آستانه سال جدید، رقابت های متعدد از جمعه بازی های المپیک و ... را پیش رو داریم واین به معنای آن است که در سال 1400 حتی یک روز و یک لحظه را هم نباید از دست داد و جا دارد در این راه سخت و نفس گیر، برای نام ایران و اعتلای ورزش کشورمان هم دوش و هم قسم گام برداریم تا به فضل الهی شاهد ثبت موفقیت های قهرمانان تیراندازی در تاریخ ورزش ایران و جهان باشیم.